LG 24MB35PY-B
80.9
Κωδικός προϊόντος: 6f4ae416-85f8-46c3-ad87-241e0ecfb755 Κατηγορία: Ετικέτα: Μάρκα:
Ασφαλείς Πληρωμές
24MB35PY-B
  • Brand: LG
  • Display: 24"
  • Panel Technology: IPS
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Useful Screen Area: H: 579mm/V: 342mm
  • Resolution: 1920 x 1080
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Brightness: 250 cd / m2
  • Response Time (Typical)
    5ms
  • Contrast Ratio: 1000:1 (Typical)
  • Pixel pitch: 0,275mm